Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 3 Ekim 2021

Seyhan Erdağ'la Süper Pazar programında bu bölüm Seyhan Erdağ, Kanal 7'nin sevilen yerli dizisi Emanet'in setini ziyaret etti. Emanet setinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan ile çok özel bir röportaja imza atan Erdağ, dizi fanlarının sosyal medyadan ilettikleri soruları sordu. Programın bir diğer sürprizi ise Türk Sanat Müziği'nin sevilen sesi nostalji kraliçesi Muazzez Ersoy ile yapılan röportaj oldu. Ersoy, hayatına dair merak edilen tüm soruları açık yüreklilikle yanıtladı. 

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu bölüm ilk olarak Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Emanet’in setine gitti. Dizinin sevilen karakterleri Seher ve Yaman’ı canlandıran Sıla Türkoğlu ile Halil İbrahim Ceyhan’ı yakalayan Erdağ, onlarla keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Süper Pazar ekibi daha sonra Türk sanat müziğinin güçlü seslerinden Muazzez Ersoy’un geçmişten bugüne yaşadıklarını öğrendi. Sanat dünyasında büyük gelişmelerin öncülüğünü yapan Ersoy, Seyhan Erdağ’a samimi açıklamalarda bulundu.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet