Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 7 Kasım 2021

Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, sevilen sanatçıların bilinmeyen yönlerini ekrana taşıyor.  

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de… 
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 10 Ekim 2021
Yıllardır yaptığı haberle dikkatleri üzerine çeken Seyhan Erdağ Kanal 7 ekranlarında keyif dolu bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Kaliteli magazin içerikleriyle Seyhan Erdağ İle Süper Pazar, birbirinden renkli konu ve konuklarıyla bu hafta da izleyicilerine keyifli anlar yaşattı.

Alışılagelmiş magazin programlarının aksine seviyeli, kaliteli magazin haberleri, ünlülerin aile hayatlarından çok özel sohbetler ve kavgasız, gürültüsüz röportajlar Seyhan Erdağ İle Süper Pazar’da evlere konuk oluyor. Seyhan Erdağ, bu bölüm ilk olarak Türk sinemasının efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit’i ziyaret etti. Yıllardır yaptığı filmlerle Türk izleyicisinin gönlüne taht kuran usta oyuncu, hayatına dair bilinmeyenleri Seyhan Erdağ’a anlattı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la olan anısını paylaşan Hülya Koçyiğit, oyunculuğu süresince biriktirdiği anılara da değindi.

Seyhan Erdağ daha sonra gerek şarkıları gerekse mütevazı karakteriyle büyük bir hayran kitlesine ulaşan Gökhan Tepe’yle buluştu. Gökhan Tepe’nin kendisine ait olan hamburger restoranına giden Seyhan Erdağ, Tepe’nin elleriyle hazırladığı hamburgerin tadına baktı. Kendisi gibi müzisyen olan Aylin Özer Tepe’yle evli olan Gökhan Tepe mutlu evliliğin sırlarını ve minik oğlu Deniz’e olan sevgisini Seyhan Erdağ’la Süper Pazar izleyicisine anlattı.

Kavgasız, gürültüsüz kaliteli magazinin yeni adresi Seyhan Erdağ ile Süper Pazar her Pazar 14:15’ten itibaren Kanal 7’de…
Seyhan Erdağ'la Süper Pazar - 10 Ekim 2021
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet