Masum - 425. Bölüm

Masum’da bugün Mansi ve Premila sonunda planlarını uygulamaya başlar. Shekar’ın da onlarla iş birliği yaptığını anlayan Gopi kurtulmayı başarabilecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Masum 21 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 425. bölümüyle izle7.com'da.

425. Bölüm

Gopi Mansi ve Premila’nın gerçek niyetlerini öğrenince ne yapacağını şaşırır. Onu bir sandalyeye bağlayan ikili asıl sürprizlerini en sona sakladıklarını söyler. Shekar eve geldiğinde Gopi ondan yardım etmesini ister fakat Shekar hiç beklemediği bir şekilde ona kötü davranır. Bir yolunu bulup Kokila’ya durumunu bildirmek isteyen Gopi’nin aklına bir fikir gelir. Shekar’ın ayakkabısının altına tehlikede olduğunu yazmayı başaran Gopi, onu Kokila’nın yanına gönderir. Shekar’ın bıraktığı çamur izlerinden kızının zor durumda olduğunu anlayan Kokila Gopi’yi bulabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • Ecrin 08.06.2021 20:27
    bunu al yeni gönder prrr kardeşim helikopter pat pat yat yere dedi amca mekanda kişi başı dört karı anca rüyanda skdskdk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet