Masum - 426. Bölüm

Masum’da bugün Mansi Gopi’yi akıl hastanesine yatırmayı başarır. Kokila kızını oradan çıkarmak için bir yol bulur. Gopi akıl hastanesinden kurtulabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Masum 22 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan son bölüm 426. bölümüyle izle7.com'da.

426. Bölüm

Shekar Mansi’yle iş birliği yapar ve Gopi’yi akıl hastanesine yatırmayı başarır. Gopi’yi oradan kurtarmak isteyen Kokila ne yapacağını şaşırır. Kokila yıllar önce çok yakından tanıdığı bir arkadaşının oğlu olan Cagi’yle karşılaşır. Ahem’e çok benzeyen Cagi’nin kendisine yardım edebileceğini düşünen Kokila onunla konuşur. Kokila’nın ısrarına dayanamayan Cagi onun teklifini kabul eder. Öte yandan Mansi Gopi’yi akıl hastanesinde de rahat bırakmaz. Gopi ona meydan okusa da Mansi bir şekilde onun elinden kurtulur. Kokila Gopi’yi akıl hastanesinden çıkarabilecek mi?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • Sev 22.05.2021 21:27
    Ahemin dişlerimi deyişmiş ya heç gülmüyordumu deyə görmüyorduq. Caqqi çok tatlı. İyiki Ahem öldü.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet