Masum - 424. Bölüm

Masum’da bugün Naya, Vidya’yı vurur ve suçu Mira’nın üstüne atmaya çalışır. Mansi ve Premila ise planlarının bozulmaması için Gopi’nin ailesiyle görüşmesine engel olur. Mansi, Gopi’ye ne yapacak? Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum 20 Mayıs Perşembe günü yayınlanan son bölüm 424. bölümüyle izle7.com'da.

424. Bölüm

Vidya ve Mira, Priyal’i kurtarmak için bir depoya gider. Depoda onları bekleyen Naya bir köşeye saklanır. Fırsatını bulan Naya, Vidya’yı silahıyla vurur. Mira Vidya’yı apar topar hastaneye kaldırır. Vidya, ameliyattayken tüm ailesi yanına gelir. Mira kız kardeşi için gözyaşı döker fakat polisler Mira’nın suçlu olabileceğini söyleyerek onun ifadesini almak ister. Öte yandan Mansi ve Premila, gopi’nin bu haberi almasını engellemek için harekete geçer. Planlarının bozulmasını istemeyen ikili, Gopi’ye nasıl bir zarar verecek?

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum dizisi yeni bölümleriyle her gün 15:30’da Kanal 7 ekranlarında.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 2
  • Defne 22.05.2021 11:20
    Bu dizi çok güzel bende izliyorum tavsiye ederim kanal7 başlıyor 3:20
  • Masum Bölümler 21.05.2021 18:01
    Pislik shekar geber pislik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet