Cuma Sohbetleri - 12 Mart 2021

Ekranların sevilen sunucusu Muhsin Bay’ın sunduğu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Cuma Sohbetleri doğru bilgiyi izleyicisine aktarmaya devam ediyor.  Programda bu bölüm İslamiyet’i doğru yaşamak için dikkat edilmesi gereken hususlara değinildi.   

Mübarek Cuma gününün maneviyatı her hafta Cuma Sohbetleri’nde ekrandan izleyiciye ulaştırılıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay, Cuma Sohbetleri’nde bu bölüm izleyicilerden gelen sorulara yer verildi. Nursaçan, ‘Her vasiyet dinen yerine getirilmeli mi? Recep ayında sahur yapmadan oruç tutulur mu? Dinimizde evlat edinmenin şartları nelerdir? Yatmadan önce hangi dualar okunmalı? Ölen hayvanlar için yas tutulur mu?’ sorularını canlı yayında cevapladı.

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet