Cuma Sohbetleri - 5 Mart 2021

Ekranların sevilen sunucusu Muhsin Bay’ın sunduğu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Cuma Sohbetleri doğru bilgiyi izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu bölüm izleyicilerden gelen sorulara yanıt arandı.  

Mübarek Cuma gününün maneviyatı her hafta Cuma Sohbetleri’nde ekrandan izleyiciye ulaştırılıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay, Cuma Sohbetleri’nde bu bölüm sosyal medya üzerinden izleyicilerin gönderdikleri soruları masaya yatırdı. Nursaçan, ‘İbadetlerimizde vesveseden kurtulmak için ne yapılmalı? Namaz ve abdestte özrün şartları nelerdir? Cinlerle evlilik olur mu? Cinler insanı çarpar mı, zarar verir mi? Allah’a şirk koşmak ne demek? Gizli şirk diye bir şey var mı? Şirk koşmanın çeşitleri nelerdir? Mahşerde günahlarımız herkesin huzurunda mı sorulacak?’ sorularını canlı yayında cevapladı.

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet