Cuma Sohbetleri - 5 Şubat 2021

Ekranların sevilen sunucusu Muhsin Bay’ın sunduğu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Cuma Sohbetleri doğru bilgiyi izleyicisine aktarmaya devam ediyor. Programda bu bölüm nazarın insanlar üzerinde bıraktığı olumsuz etki üzerine merak edilenler ele alındı. 

Mübarek Cuma gününün maneviyatı her hafta Cuma Sohbetleri’nde ekrandan izleyiciye ulaştırılıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay Cuma Sohbetleri’nde bu bölüm beğenilen şeye kötü gözle bakmak anlamına gelen nazar hakkında merak edilenler ekrana taşındı. Necmettin Nursaçan, ‘Nazardan korunmak için ne yapılmalıdır? Kem gözlere, göz değmesine ve göze gelmeye karşı okunacak bir dua var mıdır? Nazardan korunmak için hangi sure ve dualar okunmalıdır? Hz. Muhammed’in nazardan korunmak için verdiği tavsiyeler nelerdir?’ sorularını canlı yayında yanıtladı. 

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet