Bir Garip Aşk - 58. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ı kurtarmak üzereyken Şiyam’ın adamları onu yakalar. Çaresizce eve dönen Kushi yaşadıklarını Manorama’ya anlatır. Yeni bir plan yapan ikili başarılı olacak mı? Kanal 7'nin sevilen dizisi Bir Garip Aşk 27 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölümü 58. bölümüyle izle7.com'da.

58. Bölüm

Arnav’ın peşine düşen Kushi nihayet onu bulur. Arnav karşısında Kushi’yi görünce şok olur. Gözyaşlarına boğulan Kushi Arnav’ı mahsur tutulduğu yerden çıkarmak için elinden geleni yapar. Arnav ve Kushi el ele vererek kaçmayı başarır. Fakat Şiyam’ın adamları Arnav’ı tekrar yakalar. Eve dönmeyi başaran Kushi her şeyi ailesine anlatacakken gelen telefonla susmak zorunda kalır. Anjeli Arnav için endişelenirken Şiyam yaptıklarının ortaya çıkmaması için onu sakinleştirir. Manorama ise Kushi’yle birlikte yeni bir plan yapmak ister. Kushi ve Manorama’nın yeni planı işe yarayacak mı?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 24
  • İsmail 17.11.2021 10:25
    Bu film yüzyılın en güzel filmi
  • Nigar 11.07.2021 13:02
    Arnav Kuşinin kafasına vurdu diye kendini asla affetmiyicek.By Raizada insan zor durumda kalınca sevdiğine bile vura bilir.
  • Filiz... 09.06.2021 04:05
    Bay raizada khushinin koşarak sarılmasını çok seviyor... aynı şeyi onu kocası olarak kabul etmesini istediğinde yaptırtıyor... eskileri asla unutmuyor bay raizada yapamadığı herşeyi tek tek hayata geçiriyor...
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet