Bir Garip Aşk - 57. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Kushi Arnav’ın başının dertte olduğunu anlar. Manorama ile birlikte Arnav’ın izini süren Kushi onu kurtarmayı başaracak mı? Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 26 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 57. bölümüyle izle7.com'da.

57. Bölüm

Kushi Arnav’a ulaşamayınca başının dertte olduğunu düşünür. Bu şüphesini netliğe kavuşturmak isteyen Kushi kimseye belli etmeden Arnav’ın nerede olduğunu araştırmaya başlar. Kushi’nin hareketlerinden şüphelenen Manorama onun peşine düşer. Manorama’dan kurtulamayacağını anlayan Kushi şüphelerini ona da anlatır. İlk başta Kushi’ye inanmayan Manorama ip uçlarını birleştirdiğine Arnav’ın kaçırıldığına ikna olur. Havaalanının güvenlik kayıtlarına ulaşan ikili, Arnav’ın uçağa binmeden önce kaçırıldığını fark eder. Kushi ve Manorama Arnav’ı kurtarabilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 11
  • Nigar 22.07.2021 21:34
    Arnav senden geriye kalan tek şey Kuşiye pişmanlık yaptıkların için koca bir pişmanlık...
  • Fatma Kilic 19.07.2021 21:55
    Acemi dedektivler kusi ve manorama Yazik Bu kadar insan saf olamaz Evdekiler bile sade siamdan baska hepsi saf olamsz
  • Nigar 28.06.2021 19:51
    Arnavın gözünün önüne Kuşinin hayali gelmesi,ona çektirdiği acıları düşünüp pişman olması,onu özlemesi.Kuşi ve Manoramaya bravo helal be ,çok akıllı kadınlar.Kuşi ve Arnavın duvar olmasına rağmen bir-birilerini hiss etmesi.Arnav ve Kuşinin havalandırma penceresinde bir-birilerini görmesi,ellerini tutması gerçekten çok duygulandım.Çok seviyorlar birbirilerini.
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet