Bir Garip Aşk - 81. Bölüm

Bir Garip Aşk’ta bugün Şitle Arav ile birlikte Arnav’ın evine yerleşir. Kushi ise Arav’ın babasının adını öğrenmek ister. Kushi amacına ulaşabilecek mi? Ekranların en beğenilen Hint dizisi Bir Garip Aşk 19 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 81. bölümüyle izle7.com'da.

81. Bölüm

Kushi Arav’ın Arnav’ın oğlu olduğundan şüphelenmeye başlar. Şitle ile Arnav’ın geçmişteki ilişkileri hakkında bilgi almak ister. Şitle ise evindeki sorunu Arnav’a söyleyince Arnav ona kendi evlerinde kalabileceğini söyler. Şitle Arav ile birlikte Arnav’ın evine geldiğinde Kushi büyük bir şok yaşar. Şitle Arav’ı okula kaydettirmek ister. Arav’ın babasının adını öğrenmek için bunun iyi bir fırsat olduğunu düşünen Kushi de onlarla birlikte gider. Kushi Arav’ın babasının adını öğrenebilecek mi?

Barun Sobti ve Sanaya İrani’nin unutulmaz dizisi Bir Garip Aşk tüm bölümleriyle izle7.com'da. 

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk yoğun istek üzerine sevenlerinin karşısına çıkıyor. Ekrana geldiği ülkelerde büyük ilgi gören dizi ‘Bir Garip Aşk’, dünya görüşleri birbirine tamamen zıt olan Kushi ve Arnav’ın büyük aşkını izleyiciyle buluşturacak. Kendi halinde, aile değerlerine bağlı Kushi, inandığı değerlerin arkasında duran, güçlü karakteri ile tüm zorlukların üstesinden gelebilen genç bir kızdır. Onun tam zıttı olan Arnav ise hırslı, ne olursa olsun amacına ulaşmak için çalışan, dünyada aşk dahil her şeyin satın alınabileceğine inanan bir adamdır. Farklı karakterlere sahip Kushi ve Arnav’ın aşk ve nefrete dayalı ilişkilerinde Arnav, herkesi kontrol edebileceğini kanıtlamak için, Khushi’nin sarsılmaz ahlaki değerlerini sürekli yıkmaya çalışırken; Khushi bu saldırılar karşısında değerlerine sahip çıkarak mücadelesini sürdürür.

Künye;
Yönetmen: Arshad Khan, Lalit Mohan
Oyuncular: Barun Sobti, Sanaya Irani, Vishesh Bansal, Daljeet Kaur Bhanot, Abhaas Mehta, Deepali Pansare, Akshay Dogra
Yapımcı: 4 Lions Films
Orijinal Adı: Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon?
Ülke: Hindistan
Yapım Yılı: 2011
YORUMLAR 8
  • Fatma Kilic 21.11.2021 02:14
    Zavali kusi Bu da ne arnavi hupnozemi yapiyorsun
  • Nigar 07.07.2021 12:12
    Basket maçı çok güzeldi ,ama bir anlık Arnavın kuşiyi unutmuş gibi olması biraz garip oldu.Şitlın Kuşiye top atarken Arnavın dikkat et demesi.:)Arnavın Kuşinin burnuna dokunması,gol fotbolda olur basketbolda diğil demesi:)♡
  • Nigar 01.06.2021 20:46
    Kuşinin girdiği her kılığı seviyorum, Basket maçında çok güldüm, Amma Arnav basket maçını kazanınca ilk Kuşinin yanına gitmeliydi ,Şitldan hiç hoşlanmıyorum, Arnava bak sen kızın neye alerji olduğunu biliyo, basket maçını oynamak için tatlı atışmaları falan, hiç hoş diğildi, Şitl topu Kuşiye atanda Arnav dikkat et demesi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet