Bıçak Sırtı - 37. Bölüm

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 23 Kasım Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 37. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Sanskar’ın annesiyle iş birliği yapıp Swara’yı hayatından çıkarmak için harekete geçer. Swara ise onun yalanlarının artık gün yüzüne çıkmasını ister. 

Ragini ve Sujata Swara’ya karşı hain bir plan hazırlar. Lukşi’nin hala Swara’yı sevdiğini bahane eden Ragini ailesinin evine döner. Sujata ise herkese Ragini’nin Swara yüzünden gittiğini anlatır. Lukşi ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşınca Swara ve Sanskar’ın gerçekte evli olmadığını söyler. Ragini babasına Swara’yı kötüler. Sharmistha ise kızının hakarete uğramasına dayanamaz ve onu korumak ister. Fakat başta Shekar olmak üzere herkes ona hakaret eder. Ragini herkesi Swara’ya düşman etmeyi başarabilecek mi?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 3 Yorum Var
  • Tina tina 02.12.2019 00:22
    Çok iyi gibi galiba
  • Kim bum 24.11.2019 16:05
    Ragini çok zeki ya hayır o çadırın açılıp ordan onları görmek nasıl bi plan ya olağanüstü yetenekli kız plan konusunda. Lakshya hala seviyor ya sanskar swaraya dokununca direk ağlıyor, üzgünüm lakshya hakkını kaybettin. Bunca şey dedikten sonra.. raginiye bir tek lakshyayla ilişkileri hakkında konuşurken üzülüyorum ve hak veriyorum kız sonunda patladı evlenmeseydin o zaman lakshya bu oyun mu demiştim dimi ben. Bu dizinin müptelası oldum ben ya napcaz !?
  • Kim bum 24.11.2019 16:04
    ya sanskar senin tatlişliğini yerim.. bu arada kızların da erkeklerin de ses tonları çok güzel seçilmiş dublajlarda genelde beğenmem ama bu dizinin ki baya güzel, yani teşekkürler belirtmek istedim :) bu şekilde mangal yakarsın cnm ocak değil hahah :) yüzümü güldüren iki insan çadırda yaşayanlar :)) yoo yoo sorun benim sen eğlencesin :)) (bende senin annenim :D ) sankskar kalbinden öpüyorum ne güzel cümleler dökülüyor o güzel yüreğinden :)
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet