Bıçak Sırtı - 114. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 114. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı dizisi yayınlanmış tüm bölümleriyle izle7.com'da

Bıçak Sırtı’nda bu bölüm Swara babaannesinin elinden tapu belgelerini almayı başarır fakat Adash onu köşeye sıkıştırır. Ailesini kaybetmenin eşiğine gelen Swara ve Ragini ne yapacak?

114. Bölüm Özeti

Swara Parvati’yi tuzağa düşürür ve tapuları onun elinden alır. Parvati adamlarını onun üzerine salar. Parvati öfkeyle Adash’ı arar ve ona Swara’nın yaptıklarını anlatır. Adash bir adamını arayarak Swara’yı yakalamalarını söyler. Adamlar Ragini ve Swara’yı köşeye sıkıştırır. Fakat Lukşi ve Sanskar gelip her ikisini de kurtarır. Adash ise Annapurna ve Durgaprasa’yı kullanarak kızlardan belgeleri almaya çalışır. Sanskar ve Lukşi’nin birbirlerini öldürmeye çalıştıklarını söyler. Kocalarının hayatlarının tehlikede olduğunu öğrenen Swara ve Ragini ne yapacak?

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.


Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 2
  • Chane 26.09.2020 17:58
    Çok güzel bir dizi
  • Ceyda 23.06.2020 13:29
    Çok güzel en sevdiğim niye bitti tekrar izlemek gibisi yok