Bıçak Sırtı - 29. Bölüm

Ekranların sevilen Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 15 Kasım Cuma günü yayınlanan son bölümü 29. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Swara’ya Lukşi’yi sevdiğini söyler. Ablasından duydukları karşısında şok olan Swara’yı bekleyen acı sürpriz ne?

Lukşi ve Swara’nın düğün günü gelir. Ragini Swara’nın yanında gibi davranır fakat onun arkasından iş çevirir. Ragini Swara’yı düğün adetlerini gerçekleştirmeye ikna eder ve onu evden çıkarır. Swara ablasına güvenip onun dediği her şeyi yapar. Ragini Swara’yı nehir kenarına getirir ve onu rahatsız eden bir konuşma yapar. Swara en sonunda Ragini’nin niyetini anlar ve şok olur. Ragini’nin hala Lukşi’yi sevdiğini öğrenen Swara yıkılır. Ragini Swara’ya son bir darbe vurur. Swara duydukları karşısında ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 1
  • asli 15.11.2019 17:52
    bu filim cok guzel