Bıçak Sırtı - 28. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 28. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı dizisi yayınlanmış tüm bölümleriyle izle7.com'da

Bıçak Sırtı’nda Swara kendinden geçince, Lukşi’nin ailesindeki herkes onun madde kullandığını düşünür. Swara, yediği tatlının içinde bir şey olduğunu ifade etmeye çalışsa da kimse ona inanmaz. Lukşi’yle aralarını bozmak için planlar yapıldığını anlayan Swara, bu durumu çözebilecek mi?

28.Bölüm

Lukşi, Swara’nın bir tuzağa kurban gittiğini anlar fakat ailesine bu durumu açıklayamaz. Babasından düğün gününün erkene alınmasını isteyen Lukşi, Swara’yla arasının bozulmasına izin vermez. Swara bu haberi aldığında çok sevinir. Ragini ise, ikilinin arasını bozamadığı için daha da kinlenir ve Sanskar’ı arayıp ondan yardım ister. Sanskar tarafından reddedilen Ragini, şimdi ne yapacak? 

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
YORUMLAR 3
  • atije 25.11.2019 02:08
    Muhtesem harika
  • leyla 21.11.2019 23:03
    Bence güzel bir film
  • Menakshi 15.11.2019 05:27
    Bu Bölüm acayip güzeldi belki Dizinin en güzel Bölümü olabilir. Pratushya Banerjee yi görmek çok güzeldi tekrardan Mohini Karakterini çok beğendim. Umarım Sasural Simar Ka Dizisi Türkçe yayınlanır. Bu beraber Bölüm çok hoşuma gitti Swaragini ve Sasural Simar Ka Dizisinin.
Daha fazla yorum görüntüle