Ah Kalbim - 320. Bölüm

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 28 Nisan Pazar günü yayınlanan son bölümü 320. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam bayram kutlamalarına Pragya da katılır. Pragya’ya kendisini hala sevdiğini söyleyen Abhi onunla yeniden evlenmek ister. Pragya Abhi’nin teklifini kabul edecek mi?

Bayram kutlamaları sırasında kutlamaya eşleriyle birlikte katılanların hiçbir zaman ayrılmayacağını duyan Disha Abhi ve Pragya’nın yanyana düşmesi için elinden geleni yapar. Bunu gören Tanu şok olur ve Disha’ya karşı daha çok bilenir. Kiara da törenin yapıldığı yere gelir. Kiara’yı gören Tanu tüm öfkesini ondan çıkarır. Tanu yüzünden yere düşen Kiara yaralanır. Onu gören Abhi hemen yanına gider ve Kiara’ya yardım eder. Abhi ve kızının birbirine çok benzediğini düşünen Pragya çok duygulanır. Onun bu halini gören Abhi ona kendisni hala çok sevdiğini söyleyip yeniden evlenmeyi teklif eder. Pragya abhi’nin teklifini kabul edecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik - Drama
YORUMLAR 3
  • sanane 16.12.2020 20:26
    ya bu aşkı çok seviyorum
  • Marseille 21.09.2020 03:46
    48:18 de ve sonrasında birkaç kez, Abhi ayak hizasında fare geçiyor. Yönetmen ne zeki adam... Şaştım kaldım valla... Aklım almadı bir türlü.. sebebini anlayan var mı?
  • Lina Metha 19.09.2020 01:31
    48:18'de sol altta bir fare geçiyor ama 1 kere de değil 3-4 kere geçiyor valla gülme krizine girdik
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet