Ah Kalbim - 315. Bölüm

Kanal 7 Hint dizisi Ah Kalbim 13 Nisan Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 315. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Abhi Tarun ve Niha’yı çetenin elinden kurtarmanın yollarını arar ama çete onları bir türlü bırakmaz. Abhi ve ailesi en sonunda kaçmayı başarır. Fakat Abhi ile Pragya’yı bekleyen başka bir sürpriz vardır.

Abhi Tarun ve Niha’nın izini bulur. Çeteye Pragya’nın bir cadı olduğunu söyleyen Abhi onları korkutup kaçırmak ister. Fakat planları başarısız olur. Abhi daha sonra yeni bir numara dener. Abhi ve Pragya yeğenlerini de alıp kaçmayı başarır fakat adamlar onların peşine düşer. Tanu ve Aliya Abhi’yi bulmak için harekete geçer. Fakat buldukları iz onları çetenin pençesine düşürür ve rehin alınmalarına sebep olur. Abhi ve Pragya kaçtıkları yerde bir kadının yardımıyla çeteden kurtulur. Başlarına bunca iş gelen Abhi ve Pragya’yı başka nasıl bir sürpriz bekliyor?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik - Drama
YORUMLAR 1
  • Ysmn 23.11.2023 12:03
    Son 23 bölüm bir daha kahramanlarımızı göremicek olmak ne üzücü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet