Ah Kalbim - 305. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Ah Kalbim 3 Mart Pazar günü yayınlanan son bölümü 305. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya hastanede hayati tehlikeyi atlatır. King ise Kiara’nın karakolda olduğunu öğrenip soluğu burada alır. Karakolda duyduklarından sonra aklında sorular oluşan King Pragya’yı öldürmek isteyen kişiyi bulacak mı?

Tanu Pragya’yla yalnız kaldığında ona Abhi’yle arasına giremeyeceğini söyler. Pragya ise Tanu’ya Abhi’yi gerçekten seven insanın neler yapabileceğini anlatır. Aliya ise Nikhil aracılığıyla görgü tanığı John’dan kurtulmak ister. Nikhil hastaneye gerçekleri anlatmak için giden John’u öldürür. Kiara ise tesadüfen buna şahit olur. Polisler Kiara’nın ifadesiyle katilin robot resminin çizer. King karakola gidip Kiara’yı almak isterken olanları duyar. Aklında tüm parçaları birleştiren King Pragya’nın geçirdiği kazadan kimin sorumlu olduğunu çözebilecek mi?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik - Drama
YORUMLAR 1
  • Nilgün 15.09.2021 23:11
    Koca kafalı Abhi! Evde iki tane çıngıraklı yılan var. Hala Pragya’ ya ne olabileceğini düşünemiyor. Pragya’yı King hak ediyor diyesim var. O iki yılan o evde olduğu sürece her türlü bela gelir başlarına. Bunu bilmiyor mu Abhi?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet