Ah Kalbim - 302. Bölüm

Ekranların sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 23 Şubat Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 302. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Abhi Pragya ve King’in dans etmesinden sonra Pragya’yı köşeye sıkıştırır ve anılarına saygı duymasını ister. Baskıya dayanamayan Pragya Abhi’ye Tanu’ya evlilik kolyesi taktığı için kızar. Abhi Pragya’ya ne cevap verecek?

Pragya Purab ve Disha’nın partisine katıldığında Svarini onun geri gönmesini istediğini dile getirir. Onunla aynı düşüncede olan Disha göz yaşlarına boğulur. Disha Pragya ve Abhi’nin yeniden birleşmesini ister. Abhi ise Pragya ve King’i bir arada gördükçe kahrolur. Disha Pragya’ya Abhi’nin hala onu sevdiğini ve başkasıyla gördükçe çok kıskandığını söyler. Abhi sonunda dayanamaz ve Pragya’yı bir köşeye çeker. Abhi Pragya’ya anılarını yok ettiğini söyleyerek kızar. Pragya ise Tanu’ya evlilik kolyesi taktığı için Abhi’ye hesap sorar. Abhi Pragya’ya ne cevap verecek?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik - Drama
YORUMLAR 2
  • Gülşen Biçer 04.01.2021 02:35
    Nikil üçüncü kez değişmiş
  • napcangfd 05.11.2020 14:53
    abhi ve phagya çok iyiler ve çok yakışıyolar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet