Hint Dizileri - Ah Kalbim 11.12.2018 17:55

Ah Kalbim 282. Bölüm

Ekranların en sevilen Hint dizilerinden Ah Kalbim 15 Aralık Cumartesi günü yayınlanan son bölümü 282. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de Pragya Simonika’yı mahkemeye getirerek onun gerçek kimliğini ortaya çıkarır ve Abhi’nin masum olduğunu ispatlar. Abhi’nin serbest kalması ve Disha’nın hamileliğini kutlama için bir parti verilir. Fakat partide herkesi kötü bir sürpriz bekler.

Pragya Simonika’yı bulup mahkemeye getirir. Simonika ilk başta Abhi’nin suçsuz olduğunu itiraf etse de daha sonra Pragya’nın kendisini tehdit ettiğini ve Simonika olmadığını söyler. Fakat Pragya onun parmak izinden gerçek Simonika olduğunu ispatlar. Mahkeme sonunda Pragya’nın delillerine inanır ve Abhi’yi serbest bırakır. Öte yandan herkes evde Abhi’nin serbest kalışına sevinirken Disha bir anda yere yığılır. Onu odasına götüren Pragya Disha’nın hamile olduğunu öğrenir. Disha için verilen partide ise herkesi büyük bir sürpriz bekler. Abhi ve Pragya’yı endişelendiren bu sürpriz ne?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik - Drama

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Ah Kalbim

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR