Ah Kalbim - 279. Bölüm

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim yayınlanan son bölümü 279. bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya sonunda gerçek kimliğini Abhi’ye itiraf etmeyi başarır. Tam her şey yoluna girmişken Abhi Simonika’nın peşine düşer. Fakat başına hiç ummadığı bir olay gelir. Abhi bundan sonra ne yapacak?

Simonika’dan sonra Sangram da yakayı ele verir. Purab karısını kaçırmak isteyen Sangram’ı polise teslim eder. Etraflarındaki sorunlardan arındığı için rahatlayan Pragya gerçek kimliğini Abhi’ye itiraf etmeye karar verir. Abhi karşısındaki kişinin Pragya olduğunu bildiği ve gerçekleri anlatacağını hissettiği için bu sefer ondan intikam almak ister. Pragya’nın konuşmasına müsaade etmeyen Abhi onunla dalga geçer. Pragya sonunda Abhi’ye gerçekleri anlatmayı başarır. Abhi ve Pragya sonunda kavuşur. Öte yandan Simonika polisle kovalamaca oynar. Abhi tesadüfen onu gördüğünde ise Simonika paniğe kapılır. Abhi Simonika’yı yakalamak üzereyken aniden rahatsızlanır. Abhi kendine geldiğinde neyle karşılaşacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:40’ta Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik - Drama
YORUMLAR 1
  • Gülşen Biçer 26.12.2020 06:46
    Vay simonika son gol ü iyi attı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet