Kördüğüm - 381.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 381.bölümü izle7.com'da. Kördüğüm’de bugün Akash, Rani’yi bulur ve konağa geri getirir. Methi, Rani’nin yaklaşan doğum günü için sürpriz bir parti organize eder.

Methi ve Akash, Rani’ye sahip çıkmaya kararlıdır. Rani’ye moral olsun diye Methi, bir doğum günü partisi verir. Ancak Malvika, Rani’nin partide küçük düşmesi için uğraşır. Methi, partide giymesi için Rani’ye yeni elbiseler alır. Ama Malvika, kızın elbisesine oje döker ve eski kıyefetler giydirir. Maiyya, Rani’nin alisini utandırdığını söyler ve Methi’ye çıkışır. Rani’yi dans etmeye zorlayan Malvika, Maiyya’nın iyice öfkelenmesine neden olur. Maiyya, Rani’yi evde istemez ve ona tokat atmaya kalkar. Bir taraftan da Rani’nin annesi Chamelli’nin başı iyice derde girer. Kendini korumak için mızrakla saldırdığı adam ölür ve Chamelli tutuklanır. Annesi hapise giren Rani, konakta da istenmez. 

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet