Ah Kalbim - 247.Bölüm

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim heyecan dolu 247.bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de Abhi bir festival etkinliği için şehir dışına çıkma planını unutur. Plan şirket tarafından hatırlatılınca,  Pragya için yapacağı romantik akşamı da iptal etmek zorunda kalır. Pragya onun gidecek olmasına oldukça üzülür. Abhi Pragya’ya, etkinlikten  döndüğünde onu daha önce gitmedikleri bir yere götüreceğini söyler.

Disha Pragya’yı rahatsız eden durumun ne olduğunu düşünür. Onun için endişelenir. Purab Disha’ya hediye alarak onu mutlu etmek ister fakat Disha’nın morali hala bozuktur. Pragya’nın ağlamasına ve üzülmesine dayanamadığını Purab’a açıklar. Aliya ise planlarını yavaş yavaş devreye sokar. Abhi’nin mal varlığını birer birer üstüne geçirmeye başlar. Pragya, Tanu ve Aliya’nın tüm konuştuklarını duyar. Aliya’nın amacı mal varlığının yüzde ellisi yerine yüzde yüzüne sahip olmaktır. Bu sebeple evrakları bekletir ve ertesi gün imzalatacağını Tanu’ya söyler. Bu sayede Pragya bir gün daha kazanır. Pragya gece gizlice evrakları almak için Aliya’nın odasına girecekken Disha tarafından durdurulur. Disha ondan olanları anlatmasını ister.  Pragya bu sözler üzerine Disha’ya her şeyi anlatır. Disha’nın Pragya’ya yardım etmek için bir planı vardır. Bu planda Pragya mı yoksa Aliya mı başarılı olacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama


YORUMLAR 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet