Ah Kalbim - 244.Bölüm

Sevilen Hint dizisi Ah Kalbim heyecan dolu 244.bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya Tanu’nun kendisini fark etmesinden oldukça korkar. Tanu Pragya’nın Munni olmadığını öğrenirse her şey daha da karışacaktır. Pragya, Tanu ve Alya’nın Munni’ye dediklerini onlara karşı kullanır ve böylece işin içinden  sıyrılır.

Aliya  Munni’nin Pragya gibi düşünmesinden ve onun gibi davranmasından korkar. Buna izin vermek istemeyen Aliya bu oyunu bitirme kararı alır. Mera konağındakiler Purab ve Disha’nın bir şeyler gizlediklerini ve üzgün olduklarını anlarlar. Abhi ve Pragya onların peşine düşer ve onları otelde bulurlar. Purab onlara yük olmaz istemediğinden kendi başının çaresine bakmaya çalışır. Abhi’nin eve götürme ısrarlarına rağmen ordan ayrılmak istemez. Fakat Pragya Abhi’yi öldürmek için düzenlenen tuzağı Purab’a anlatınca, Purab dostunun yanında olmak ister ve teklifini kabul eder. Purab ve Disha eve döndüklerinde ev halkı onları büyük bir sevinçle karşılar ve ritüeller tamamlanır. Aliya Munni olduğunu düşündüğü Pragya’ya, Disha’yı eve getirmesinden dolayı duyduğu öfkeyi dile getirir. Sadece öfkelenmekle kalmayan Aliya eline bıçağı alır ve Pragya’ya yöneltir. Öfkeden gözü dönen Aliya Pragya’ya zarar verecek mi?


Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 20:15’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama


YORUMLAR 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet