Hayat Dediğin - Sahte İlaç

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Tahsin, ecza deposu işleten ve maddi sıkıntılardan dolayı sağa sola borçlanan bir adamdır. Borç içinde yüzerken karanlık bir adam olan arkadaşı Rasim, sahte kanser ilaçları satma teklifiyle karşısına çıkar. Annesi Neriman’ın kışkırtmalarıyla Rasim’in iş teklifini kabul eder. Tahsin sadece bir defalık bu işi yapacaktır, bunda kararlıdır. Fakat eline para geçtikçe Tahsin değişir. Başta sadece borçlarını ödemek için girdiği işi artık daha çok kazanmak için yapmaya başlar. Diğer yanda Neriman, kanser olmuş fakat oğlunu üzmemek için durumu gizlemiştir. Neriman çare olarak oğlunun sattığı kanser ilaçlarını kullanmaktadır. Tahsin kendini para kazanmaya kaptırdığından uzun müddet annesini görmeyi ihmal etmiş böylece annesinin halinde haberi bile olmamıştır. Annesinin kendi sattığı ilaçlardan kullandığını öğrenen Tahsin büyük bir şok yaşar!

Yönetmen: Betül Durmuş Sevim Senarist: Elif Yılmaz-Sedef Kaya Oyuncular: Anıl Yıldız, Ümit Yalaza, Özcan Tekdemir,  Mediha Aydın,  Şahin Nart, Vildan Mutlu


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet