Hint Dizileri - Ah Kalbim 01.09.2019 00:50

Ah Kalbim 189.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Ah Kalbim 189.bölümüyle izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Pragya’nın gerçekten hamile olmadığını açığa çıkarmak isteyen Sarla harekete geçer. Doktora her şeyi itiraf ettiren Sarla Aliya ve Tanu’yu köşeye sıkıştırır.

Aliya Pragya’yı küçük düşürmek için ona yeni bir oyun oynar. Daha önce bir doktorla anlaşarak Pragya’nın hamilelik haberini yayan Aliya bu sefer Nikhil ve Pragya’nın bir ilişkisi varmış gibi göstermeye çalışır. Onların bu planını öğrenen büyükanne Pragya’ya haber vermek ister fakat sürekli bir engelle karşılaşır. Nikhil Pragya’ya yakınlaşmaya çalışır. Onun niyetini anlayan Pragya ise bir şekilde kurtulmayı başarır. Sarla kızını muayene eden doktorun yanına gider ve Pragya’ya oynanan oyunu itiraf ettirir. Doktorla yaptığı görüşmeyi gizlice kameraya alan Sarla herkesin içinde bu görüntüleri açar. Köşeye sıkışan Aliya ve Tanu ne yapacak?

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya 
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Ah Kalbim

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR