Ah Kalbim - 175.Bölüm

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen dizisi Ah Kalbim 175.bölüm izle7.com'da. Ah Kalbim’de bu akşam Aliya Pragya’yı küçük düşürmek için sinsi bir plan yapar. Fakat Abhi Pragya’nı suçsuz olduğunu anlayınca özür diler. Geçmişte kullandığı kelimeleri yine kullanmaya başlayan Abhi’nin hafızası yerine gelecek mi?

Pragya’nın patronu Abhi’nin albümünü koruması için Pragya’ya verir. Bunu gören Aliya’nın aklına sinsi bir plan gelir. Pragya’daki albümü gizlice değiştiren Aliya Pragya ve Abhi’nin arasını açmayı başarır. Albümünün değiştiğini gören Abhi şok olur ve Pragya’ya nasıl böyle bir hata yaptığını sorup kızar. Neye uğradığını şaşıran Pragya ise suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. En sonunda Pragya’nın ağladığını gören Abhi onun suçsuz olduğuna inanır. Pragya’ya neden kıyamadığını anlamayan Abhi geçmişten bazı şeyler hatırlar. Bunu farkeden Pragya ise Abhi’nin hafızasının yerine gelme ihtimalini düşünerek çok heyecanlanır. 

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim - Kumkum Bhagya 
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal  Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik-Drama
YORUMLAR 2
  • pauls joldas 19.04.2018 21:43
    sellam allekum
  • Leyla 18.04.2018 16:48
    Abhi pragya super
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet