Elif - 685.Bölüm

09.03.2018 14:09
Büyük küçük her yaştan geniş izleyici kitlesine sahip olan Elif’te bu akşam Süreyya şirketin fotoğraf işlerini üstlenir. Bunu duyan Parla Hümeyra’ya dert yanar. Hümeyra’dan destek göremeyen Parla ne yapacak?

Şafak annesinin evle ilgili oynadığı oyunu anlamadığını öğrenince çok rahatlar. Fakat Leman eve gidip son haline bakmaya kararlıdır. Şafak annesinin gerçekleri öğrenmesini engellemek için çare aramaya başlar. Öte yandan Kerem’i ziyarete gelen Parla ise Süreyya’yı şirkette görünce büyük bir şok yaşar. İkilinin birlikte çalıştığını öğrenen Parla, çareyi Hümeyra’yla dertleşmekte bulur. Ancak Parla, Hümeyra’dan da beklediği desteği göremeyince yıkılır. Süreyya’nın Kerem’e yakın olmasını istemeyen Parla ne yapacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet