Diziler - Elif 08.03.2018 20:50

Elif 684.Bölüm

Elif’te bu akşam Süreyya yeni koleksiyonun fotoğraflarını çekerek günü kurtarır. Leman ise Jülide’nin taşındığı evin kendi eviyle aynı sokakta olduğunu öğrenir. Şafak annesine nasıl bir açıklama yapacak.

Süreyya, konağı terk eden fotoğrafçının ardından kolları sıvar ve koleksiyon fotoğraflarını çekerek Kerem ile Yunus’a destek olur. Süreyya’nın çekimler sırasındaki başarısına övgüler yağdıran Kerem, ondan projenin geri kalan kısmında da kendilerine destek olmasını ister. Öte yandan hasta olan Leman, ilaçlarını almaya evden çıkamayınca Jülide yardımına yetişir. Jülide’nin yeni bir eve çıktığını öğrenen Leman Şafak’a bahsi geçen evin kendilerine ait, tadilatı yapılan evin sokağında olduğunu bildiğini söyler. Annesinden habersiz evi Jülide’ye kiralayan Şafak ne cevap verecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de.

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR