Diziler - Elif 12.03.2018 21:18

Elif 686.Bölüm

Büyük küçük her yaştan geniş izleyici kitlesine sahip olan Elif’te bu akşam Melek artık eskisi gibi özgürce sokağa çıkamaz. Bir tarafta Yahya, bir tarafta Tarık’ın adamları Melek’e göz açtırmazlar.

Veysel, Yahya’nın Melek’e zarar vermesinden korkar ve onun evden çıkmasına izin vermez. Artık Melek eskisi gibi, Elif’i arayamaz. Veysel, Elif’i korumak için elinden geleni yapar. Tarık’ın adamları Melek’in izini sürmeye devam eder.  Evini annesinden gizli Jülide’ye kiralayan Şafak, köşeye sıkışır. Annesi evi görmek istediğini söyleyince Şafak ne yapacağını bilemez. Parla, Kerem’e yaklaşma konusunda Hümeyra’dan akıl alırken Kerem ve Süreyya birlikte yemeğe çıkarlar. Kerem ve Süreyya gittikçe birbirilerine yakınlaşmaktadırlar.

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR