Kördüğüm 186.Bölüm

Kördüğüm dizisi 186. Bölüm izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça, Yuvraj’ı emzirdikten sonra bebek başka bir şey yemeyi kabul etmez ve sürekli ağlar. Raghu’nun aklına İçça’a gelir.

İçça, Mukta ve Kanhu’yla ilgilenip Yuvraj’ı unutmaya çalışır. Mai ise bulduğu her fırsatta çocukları azarlar ve evde istemediğini belli eder. Durumun farkında olan Damini, çocuklara kendi evinde bakmak istediğini söyler. Tapasya, Yuvraj’ı inat olsun diye sahiplendiğinden bebekle doğru dürüst ilgilenmez. Raghu ile bu konuda sürekli tartışır. Yuvraj’ın ağlaması dinmeyince Raghu doktora götürür. Doktor, bebeğin anne sütüne ihtiyacı olduğunu söyler. Bunun üzerine Raghu, Tapasya’dan gizli de olsa İçça’dan yardım ister. Tapasya’nın haftanın iki günü dans kursunda olduğunu söyler ve o günlerde Yuvraj’a bakmasını teklif eder. İçça bu teklifi kabul edecek mi? 


Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • İsimsiz 05.08.2018 23:29:46

    İcca ve damini kadar salak bi insan hayatımda görmedim görmekte istemem kendilerini korumaktan acizler.iyi insan olma çabasını göstermekten kendilerini asalak yapmışlar.

  • Nis 09.02.2018 02:25:07

    Bu dizi ne zaman bitecek ?Yani Hindistan'da yayınlandığı kadar mı?Eğer öyleyse çok uzun ya.

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR