Kördüğüm 185.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 185. Bölümü İzle7.com’da. Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün Tapasya, Puşkar’dan aldığı bebeğin İçça’nın olduğunun farkında değildir. Yuvraj adını verdiği bebek için tören düzenleyen Tapasya çok mutludur. 

Kaybolan çocuğunun yerine Yuvraj’ı sahiplenen Tapasya, gerçekte bebeğin İçça’nın olduğunu bilmiyordur. Bebek için kutlama yemeği organize eden Tapasya, İçça ve Veer’in getirdiği hediyeyi yere atar. İçça ise Yuvraj’a karşı garip bir yakınlık hisseder. Mai, evde başkalarının çocuklarına bakmaktan hiç hoşnut değildir. İçça, Yuvraj’ı gördüğünden beri aklından çıkmaz. Bebeğin aç olduğu için sürekli ağladığını düşünür ve Tapasya’nın davranışlarını göze alarak gider.  Raghu, İçça’nın Yuvraj’ı emzirdiğini görür ve memnun olur. Alışverişten dönen Tapasya, Yuvraj’ı İçça’nın elinde görünce deliye döner. 


Yorumlar Toplam 5 Yorum Var
 • Hüseyin 09.02.2018 04:19:24

  Bu Nani ikide bir ichaya fare diyor asıl fare kendisi... O oğlu ile gelini de kendi gibi salak... Bu icha da saftiriğin teki kendini bile savunamıyor...

 • Kader 07.02.2018 22:21:49

  BU Icca kadar gerizekali bi insan olamaz adam gibi konusmayi bile bilmiyo. Kendini korumaktan aciz asalak

 • Hülya Ozduygu 05.02.2018 23:32:06

  İtçayı seviyorum

 • hülya özduygu 05.02.2018 23:25:18

  ilk başlarda sürükledi ama snra saçmaladı büyükannenin icha nın hastaneden bebeğini kaçırması bebeğe öldü denmesi doktorun bebeği tanımlamadan muayene etmesi ne kadar saçmalık hangi devirde çekilmiş bu film en sonra da icha nın ölmesi çok saçma icha kendini bu derecede büyükanneye ve tapasyaya ezdirmesi icha nın kafasında bir sorun olduğunu gösteriyor.en sinir olduğum olayda büyükannenin icha ya fare demesi asıl sıçan fare ve cardın kendisi hiç aynada o kendisine bakıyormu kara sıçan

 • Cinare 05.02.2018 21:38:59

  Cok sacma bi dizi.insani resmen delirtiyor.iccadanda nefret ederim.bi insan bu kadar avam olurmuyaa...lutfen kaldirin su diziyi ekrandan...annem hasta oldu bu dizi yuzunnen yemin ederim.luften durdurun su sacma diziyi..

 • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR