Kördüğüm - 185.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 185. Bölümü İzle7.com’da. Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün Tapasya, Puşkar’dan aldığı bebeğin İçça’nın olduğunun farkında değildir. Yuvraj adını verdiği bebek için tören düzenleyen Tapasya çok mutludur. 

Kaybolan çocuğunun yerine Yuvraj’ı sahiplenen Tapasya, gerçekte bebeğin İçça’nın olduğunu bilmiyordur. Bebek için kutlama yemeği organize eden Tapasya, İçça ve Veer’in getirdiği hediyeyi yere atar. İçça ise Yuvraj’a karşı garip bir yakınlık hisseder. Mai, evde başkalarının çocuklarına bakmaktan hiç hoşnut değildir. İçça, Yuvraj’ı gördüğünden beri aklından çıkmaz. Bebeğin aç olduğu için sürekli ağladığını düşünür ve Tapasya’nın davranışlarını göze alarak gider.  Raghu, İçça’nın Yuvraj’ı emzirdiğini görür ve memnun olur. Alışverişten dönen Tapasya, Yuvraj’ı İçça’nın elinde görünce deliye döner. 


YORUMLAR 5 Yorum Var
  • Hüseyin 09.02.2018 04:19
    Bu Nani ikide bir ichaya fare diyor asıl fare kendisi... O oğlu ile gelini de kendi gibi salak... Bu icha da saftiriğin teki kendini bile savunamıyor...
  • Kader 07.02.2018 22:21
    BU Icca kadar gerizekali bi insan olamaz adam gibi konusmayi bile bilmiyo. Kendini korumaktan aciz asalak
  • Hülya Ozduygu 05.02.2018 23:32
    İtçayı seviyorum
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet