Kördüğüm - 185.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 185. Bölümü İzle7.com’da. Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün Tapasya, Puşkar’dan aldığı bebeğin İçça’nın olduğunun farkında değildir. Yuvraj adını verdiği bebek için tören düzenleyen Tapasya çok mutludur. 

Kaybolan çocuğunun yerine Yuvraj’ı sahiplenen Tapasya, gerçekte bebeğin İçça’nın olduğunu bilmiyordur. Bebek için kutlama yemeği organize eden Tapasya, İçça ve Veer’in getirdiği hediyeyi yere atar. İçça ise Yuvraj’a karşı garip bir yakınlık hisseder. Mai, evde başkalarının çocuklarına bakmaktan hiç hoşnut değildir. İçça, Yuvraj’ı gördüğünden beri aklından çıkmaz. Bebeğin aç olduğu için sürekli ağladığını düşünür ve Tapasya’nın davranışlarını göze alarak gider.  Raghu, İçça’nın Yuvraj’ı emzirdiğini görür ve memnun olur. Alışverişten dönen Tapasya, Yuvraj’ı İçça’nın elinde görünce deliye döner. 


YORUMLAR 6
  • aynur kalyoncu 07.09.2020 03:46
    Lanet olsun öyle büyük anne'ye aşşağlık köpek dizi deki karakteri çok kötü
  • Hüseyin 09.02.2018 04:19
    Bu Nani ikide bir ichaya fare diyor asıl fare kendisi... O oğlu ile gelini de kendi gibi salak... Bu icha da saftiriğin teki kendini bile savunamıyor...
  • Kader 07.02.2018 22:21
    BU Icca kadar gerizekali bi insan olamaz adam gibi konusmayi bile bilmiyo. Kendini korumaktan aciz asalak
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet