Ah Kalbim - 79.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim 79.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Ah Kalbim Kumkum Bhagya Türkçe dublaj 79.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Ah Kalbim son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim tüm bölümleriyle izle7.com’da.

Zıt karakterleri ile dikkat çeken iki kız kardeşten en büyüğü Pragya’dır… Pragya kardeşinin aksine çok sorumluluk sahibidir. Annesinin onları ne kadar zor şartlar altında büyüttüğünün farkındadır. Annesi ve kardeşine baktığı için evlilik fikrine karşıdır. Bülbül’ün ise aklı bir karış havada, tek isteği güzel kıyafetler giyip gezmektir. Bülbül aynı zamanda Rockstar olan Abhi’nin hayranıdır. Onun konserine gider ve tanışma fırsatı yakalar. Pragya ise Abhi’nin kendini beğenmiş tavrından hiç hoşlanmaz ve kardeşine zarar vermesinden korkar. Ancak bu ikilinin yaşadıkları küçük tartışmalar, Abhi ve Pragya arasında yaşanacak büyük aşkın işareti olduğunun kimse farkında değildir.


Kendisini kızlarına adayan Sarla’nın ise en büyük arzusu iki kızının mutlu bir evlilik yapmasıdır. Ancak Pragya bu konuda pek şanslı değildir. Bülbül güzelliği ile tüm herkesi etkilerken, Pragya onun gölgesinde kalır.


YORUMLAR 7
  • Nadiye 23.03.2018 04:21
    Ah kalbim dizsinde kıskançlık günü var be gençler ah kalbim dizsi süper be
  • Safiye 11.01.2018 20:49
    Gördüm gördüm pragya kadar duble salak görmedim salak olurda bun kadar salak olmaz...! Şimdi diyceksinizki pragya çok saf temiz kalpli onun için ama alakası yok bu yaptıkları salakliktan başka birşey değil aşkımı vericem al diycem sana sonra hindu ya iftira atıcam oda yetmiycek babaannenin ve ailenin gözünde küçük düşücem sırf tanu memnun olsun diye....hem salaklik hem Eşeklik yaptıklarını kusura bakmayın....!
  • murad 07.01.2018 11:55
    abhi ve pragyanın mutluluğunu tanu bozuyor amma film cooooook guzellllllll
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet