Kördüğüm - 132. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 132. Bölüm izle7’de. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de Mai, İçça’nın Tapasya’yı kıskandığı için ona zarar vermeye çalıştığını söyler. Bunun üzerine İçça ağlama krizine girer.

Veer ile evlendiklerinden beri İçça’yı kabullenmeyen Mai, onu kıskançlıkla suçlar. İçça, Tapasya’nın isteklerini yerine getirmekten başka bir şey yapmazken Mai’nin azarlamalarından kurtulamaz. Veer ellerinde güllerle eve gelir ve karısına sürpriz yapmak ister. Ancak geldiğinde İçça’yı ağlarken bulur. Onu ağlarken görmeye dayanamayan Veer, teselli etmeye çalışır. Başından beri Tapasya’nın hamile olduğuna inanmadığını söyler. Şüpheleri için kanıt aramaya koyulan Veer, Tapasya’yı takip eder. Onun spor salonuna gittiğini görür ve şaşırır. İzlendiğinden habersiz olan Tapasya, koşu bandında koşmaya başlar. Veer yakaladığı bu ip ucunu kullanabilecek mi?


YORUMLAR 1
  • sheyma 16.12.2017 18:42
    cok gozelx
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet