Kördüğüm - 131. Bölüm

Hint dizisi Kördüğüm 131. Bölüm izle 7.com’da izle! Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de İçça ve Veer’in dondurma yemeye gittiğini duyan Tapasya, canının çok sıkıldığını söyler. Bunun üzerine Mai, Tapasya’yı da yanlarında götürmeleri için ısrar eder.

İçça ile Veer’in birlikte vakit geçirmesini engellemek için elinden geleni yapan Tapasya, onların gezmeye gideceklerini öğrenir. Mai’nin yardımı ile o da gezmeye dâhil olur. Ancak İçça ile Veer’in yakınlaşmalarını görünce kıskançlıktan eve döner. Mai, İçça yüzünden Tapasya’nın üzülmesine kızar. Jogi ile Divya’nın yokluğunda Puşkar evde hâkimiyetini ilan eder. Damini’ye emirler yağdıran Puşkar’a karısı da uyar. Tapasya istediği gibi Veer’in dikkatini çekemez. Evde iyice bunalır ve arkadaşının davetini geri çevirmez. Partide Raghu ile karşılaşan Tapasya, bütün gece dans eder. Geç bir saatte eve dönen Tapasya’yı Raghu eve bırakır. Bu sırada kapının önünde olan Veer, Raghu’yu görür.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet