Diziler - Elif 06.12.2017 20:47

Elif 618.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Tarık gittikçe köşeye sıkışmaya başlar. Kerem’den sonra Hümeyra da Tarık’ın kendisini aldattığını düşünür. Tarık ise Rana’nın kalbini kazanmaya çalışır.

Tarık’ın kendini aldattığından şüphelenmeye başlayan Hümeyra büyük bir üzüntü içerisindedir. Sürekli kocasını arayan fakat ulaşamayan Hümeyra hayal kırıklığına uğrar. Tarık ise o sırada Rana’nın gönlünü almaya çalışır. Rana ile barışmak isteyen Tarık onun tüm şartlarını kabul eder ve bir gün boyunca onunla zaman geçirir. Öte yandan Kerem Tarık’ın gizli bir iş çevirdiğinden şüphelenmeye başlar. Tarık’ın kirli işlerine ortak olan Zafer Tarık’tan habersiz şirkete gelir. Zafer’in şüpheli tavırları Kerem’i rahatsız eder. Zafer’in ağzından laf almaya çalışan Kerem, başarısız olur. Elif ise Cafer ve Sema’nın yanında kalmaya devam eder. Vildan’ın ortadan kayboluşu Cafer’i endişelendirir. Peki Cafer, Elif’le ilgili nasıl bir karar verecek?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR