Diziler - Elif 07.12.2017 20:24

Elif 619.Bölüm

Elif’te bu bölüm Tarık Kerem ve Hümeyra’nın güvenini kazanmak için plan yapar. Cafer ise para alabilmek için Elif’i konağa götürmeye karar verir. Elif Reyhan’a kavuşabilecek mi?

Zafer’in Tarık’a bıraktığı arsa tapusunu gören Kerem, ne işler çevirdiğini öğrenmek için tapudan haberi olduğunu söyleyip Tarık’a hesap sorar. Köşeye sıkışan Tarık, Kerem’e ne söyleyeceğini bilemez. Hümeyra ve Kerem’in kendine şüpheci yaklaştıklarını fark eden Tarık, onların şüphelerini yok etmek için harekete geçer. Vildan’ın ortalardan kaybolduğunu öğrenen Cafer, daha çok para koparmak için Elif’i konağa geri götürmeye karar verir. Elif kendisini bekleyen kötü sürprizden habersiz Reyhan’a kavuşacağı için sevinir. Kerem ise Reyhan’la arasına mesafe girmesinden rahatsız olur ve Reyhan’ın gönlünü almak için uğraşır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR