Diziler - Elif 05.12.2017 18:27

Elif 617.Bölüm

Elif’te bu bölüm Macide ve Kerem Tarık’ın hareketlerinden dolayı iyice şüpheye düşer. Öte yandan Macide’nin adamı Mustafa Melek’le ilgili bir haber bulur.

Tarık’ın gizli işler veçirdiğini düşünen Macide onu adım adım takip ettirir. Bir yandan da oğlu Kerem’i, Tarık’a fazla güvenmemesi konusunda üstü kapalı uyarır. Kerem ise Tarık’ın şirkete gelmemesiyle ondan iyice şüphelenir. Tarık’ın gizemli tavırları tıpkı Kerem’in olduğu gibi Hümeyra’nın da dikkatini çekmeye başlar. Hümeyra, Tarık’ın kendisini aldattığını düşünür. Öte yandan Macide Elif’i her yerde aratırken Mustafa başka bir haberle gelir. Mustafa’nın araştırmalarına göre Melek’in yaşıyor olma ihtimali vardır. Bu ihtimalin üzerinde duran Macide Elif’e ve eğer yaşıyorsa Melek’e sahip çıkmak zorunda olduğunu söyler.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR