Diziler - Elif 29.11.2017 20:54

Elif 613.Bölüm

Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenen Elif’te bu akşam Reyhan’ın ayağını burkması Kerem’le yakınlaşmasını sağlar. Bunu gören Parla ise Kerem’i kaybetme korkusuyla ne yapacağını şaşırır.

Reyhan, Haktanır Holding’in sunumu için ayakkabı modelliği yaptığı sırada ayağını burkar ve yürüyemez hale gelir. Kerem ise onun bu halinden kendini sorumlu tutar, ona yardım etmek ister. Reyhan’ın ayağının burkulmuş olması onları birbirlerine yaklaştırır, fakat bu yakınlaşma Parla’yı çileden çıkarır. Kerem’e aşık olan Parla, onun Reyhan’a karşı bir şey hissetmesinden oldukça korkar. Bu korkuyla hareket eden Parla’nın öfkeyle kontrolden çıkar. Elif ise Jülide’nin evinde çaresizce beklemektedir. Elif kendisini tanıyan birine ulaşabilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR