Diziler - Elif 30.11.2017 21:09

Elif 614.Bölüm

Elif’te bu bölüm Elif, Jülide’nin evinde daha fazla kalamayacağını düşünüp evi terk eder. Kerem ise Parla’nın ani çıkışları yüzünden Reyhan’dan uzaklaşmak zorunda kalır.

Elif, Jülide’nin evinde daha fazla kalamayacağını düşünür ve kimseye haber vermeden evden ayrılır. Yolda nereye gideceğini bilemez halde yürürken annesine benzeyen birini görür. Onun peşinden koşan Elif, annesi sandığı kadını kaybeder. Öte yandan Parla Kerem’e öfkesini kusar. Kerem, Parla’nın onları yanlış anladığını, Reyhan’a sadece yardım ettiğini söylese de Parla ikna olmaz. Hümeyra ile iş birliği yapan Parla onu nasıl elde edeceği konusunda uzun vadeli bir plan yapmaya başlar. Şirkette ise Birce, Haktanır Holding’de kadroya alındığı için çok mutludur fakat Rana Birce’yi kovdurmak için yeni planlar hazırlar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • Mako 01.12.2017 14:40:24

    Elif artik kavussun sevdiklerine Hic olmazsa selimle zeyneb kalaydı dizide cok tekrar tekrar seyler oluyor senaryonuZda

  • Tüm Yorumları Göster

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR