Diziler - Elif 28.11.2017 21:07

Elif 612.Bölüm

Elif’te bu bölüm Reyhan şirketteki toplantıda ayakkabı mankenliği yaparak herkesin beğenisini kazanır. Elif ise Cafer’den kaçarken Jülide ile karşılaşır. Jülide Elif’i Tülay’ın dükkanına götürmeye karar verir. Peki Elif ve Tülay kavuşabilecek mi?

Sunumdan önce mankenin gelemeyeceğini öğrenin Birce’nin imdadına Reyhan yetişir. Kerem, yapılan sunumda ayakkabı mankeni olarak karşısında Reyhan’ı görünce çok etkilenir. Üstelik Reyhan iş anlaşması için gelenlerin de beğenisini kazanmayı başarır. Kerem’in gözünde Reyhan artık konakta çalışan biri değil de kendine güvenen, başarılı, güzel, bambaşka biri haline gelir. Birce ise sunumdaki başarıyla işe alınmayı hakeder. Kerem’in holdingde başarılı olması ise Tarık’ın huzurunu kaçırır. Öte yandan Cafer Elif’i yakalar fakat Elif ikinci kez Cafer’in elinden kurtulmayı başarır. Elif nereye gideceğini bilmeden amaçsızca yollarda yürürken Jülide ve Emirhan’la karşılaşır. Elif’in haline çok üzülen Jülide onu da alıp Tülay’ın dükkanına dönmeye karar verir. Elif neler yaşadığını Jülide’ye anlatacak mı?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR