Diziler - Elif 27.11.2017 21:06

Elif 611.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Kerem şirkette gerçekleşecek sunum için hazırladığı dosyayı evde unutur. Reyhan ise Kerem’i zor durumdan kurtarmak için dosyayı şirkete götürür. Şirkette hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşan Reyhan ne yapacak?

Elif Cafer’in evinden kaçar fakat nereye gideceğini bilemez. Cafer ve Sema ise her yerde Elif’i aramaya başlar. Kerem şirkette yapılacak iş anlaşması için çok çalışır fakat evden çıkarken önemli bir dosyayı yanına almayı unutur. Bunu fark eden Reyhan, Kerem’in zor durumda kalmasını istemez ve dosyayı zamanında yetiştirmek üzere yola çıkar. Öte yandan Birce bu sunumda başarılı olursa şirkette kalacaktır. Birce’den hiç hoşlanmayan Rana ise Birce’yi başarısız kılmak için onun ayarladığı ayakkabı mankeninin holdinge gelmesini engeller. Fakat Rana’nın planı hiç ummadığı biri tarafından engellenir. Tarık ise Rana’dan beklediği ilgiyi göremez. Rana, Tarık’a son derece resmi davranmaya başlar. Tarık bu gidişatı kabullenebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR