Diziler - Elif 30.10.2017 22:03

Elif 591.Bölüm

Büyük küçük her kesimden izleyicinin dikkatini çeken Elif’te bu bölüm çocuğu olmayacağını öğrenen Hümeyra Tarık’ın dolduruşuyla Elif’e karşı bilenir. Onun bu öfkesi Elif’e nasıl bir zarar verecek?

Tolga, Parla ile girdiği iddiayı kazanmak için Reyhan’ın dikkatini çekip onu kendisine aşık etmeye çalışır. Bu durum karşısında tepkilerini kontrol edemeyen Kerem, Reyhan’a karşı bir şeyler hissetmeye başladığını fark eder. Gün boyu, Reyhan’ın etrafında dolanan Tolga sinsi oyunlarla Reyhan’ı rahatsız eder. Reyhan ise onun bu davranışları sebebiyle köşe bucak kaçar. Öte yandan Tarık Hümeyra’yı Elif’e karşı doldurmaya devam eder. Doktorundan, bebeği olamayacağını öğrenen Hümeyra, annesinin Elif’i torunu yerine koyduğunu düşünüp içlenir ve Elif’e karşı büyük bir öfke besler. Hümeyra’nın öfkesi Elif’e nasıl yansıyacak?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR