Diziler - Elif 31.10.2017 20:17

Elif 592.Bölüm

Elif’te bu bölüm Tarık Reyhan’la çok yakın olan Elif’in konakta güçlenmesini istemez ve onu kendisini geri çekmesi için tehdit eder.

Tolga’nın Reyhan’a getirdiği çiçekleri, her şeyden habersiz bir şekilde evin baş köşesine yerleştiren Yıldız; Parla’nın da bilinçli bir şekilde olaya dahil olmasıyla, Kerem ile Reyhan arasındaki krizin büyümesine sebep olur. Çocuk sahibi olamayacağından dolayı üzgün olan Hümeyra ise Tarık’a üzüntüsünü anlatmak ister fakat Tarık onunla ilgilenmez. Aklında Elif’i konaktan kovdurmak olan Tarık, Elif’i Reyhan’a zarar vermekle tehdit eder. Konakta bunlar yaşanırken holdingde ise işler karışır. Yunus tasarımcılara yeni sezon için özel bir tasarım üretmeleri görevini verir. Birce bu görev için heyecanlansa da Yunus’un sözleri onu hayal kırıklığına uğratır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR