Diziler - Elif 27.10.2017 20:21

Elif 590.Bölüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu bölüm Vildan’ın planı tutar ve Hümeyra Elif’i kovar. Parla ise konağa geri dönen Reyhan’ı küçük düşürmek için yeni bir oyun oynar.

Vildan, Elif’i konaktan göndermek için Hümeyra’yı kullanır ve onun Elif’e kızmasını sağlar. Hümeyra Elif’in yaptığı hata yüzünden öfkelenir ve onu konaktan kovmak ister. Fakat Macide Hümeyra’ya engel olur. Tarık ise Hümeyra’ya Elif yüzünden sürekli mutsuz olduğu düşüncesini aşılamaya çalışırken Elif hatasını telafi etmek için kendince bir plan yapar. Öte yandan Reyhan eve dönüp Elif’e kavuştuğu için mutludur, Kerem de Reyhan’ın eve dönmesine sevinmiştir. Parla ise Kerem ve Reyhan arasında bir yakınlık olduğunu sezer. Reyhan’ı Kerem’in gözünde küçük düşürmeye çalışan Parla yeni bir oyunla Reyhan’ı zor durumda bırakır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR