Diziler - Elif 26.10.2017 23:21

Elif 589.Bölüm

Elif’te bu bölüm Tarık ve Vildan, Reyhan’la ilgili konuşur. Onların konuşmasına şahit olan Elif ise ne yapacağını bilemez. Elif’in her şeyi bildiğini anlayan Tarık onu susturmak için ne yapacak?

Tarık Vildan’la Reyhan için yaptıkları planın işe yaramadığını konuşurken Elif’in orada olduğunu ve her şeyi duyduğunu fark eder. Elif’i susturmak isteyen Tarık, yeni planlar hazırlamaya başlar. Kerem ise Reyhan’ı eve getirmek için onu ararken Reyhan soyguncuların eline düşmüştür. Reyhan’ı oradan kurtaran Kerem onu ikna eder ve eve geri getirir. Vildan ise planlarının işe yaramamasına öfkelenir ve öfkesini Elif’ten çıkarmaya karar verir. Elif’i konaktan attırmaya çalışan Vildan, Hümeyra’yı da kullanarak yeni planını uygulamaya koyulur.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var
  • Diana 27.10.2017 03:09:09

    Porque no terminan Elif ?? Soy de Colombia y ua me da pesar ver sufrir a Elif.

  • Tüm Yorumları Göster

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR