Diziler - Elif 18.10.2017 21:03

Elif 583.Bölüm

Elif’te bu bölüm Tarık ve Rana arasındaki yakınlaşma gittikçe artar. Öte yandan Tarık Elif’ten kurtulmak için yeni planlar peşindedir.

Reyhan Kerem’e karşı sert davranır. Kerem, Reyhan’ın kendisine bir yanlış anlaşılma yüzünden öfkeli olduğunu anlar ve Reyhan’ın verdiği tepkiye tavır alıp ona mesafeli davranmaya başlar. Her şey tersine dönmüş, fakat ikili arasındaki buzlar çözülmemiştir. Yunus’un görmezden gelip küçümsemelerine artık dayanamayan Birce nihayet patlar. Fakat tam işi bırakmayı düşündüğü anda hiç beklemediği gelişmeler olur. Şirkette işe yeni başlayan Rana ile arasındaki ilişki giderek yakınlaşan Tarık, Hümeyra’yı geri plana atar. Öte yandan Hümeyra Tarık’a kendini affettirmek için hazırlık yapmaktadır. Tarık’ın ise aklında Elif’ten kurtulmak için Hümeyra’yı kullanmak vardır.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR