Diziler - Elif 17.10.2017 22:30

Elif 582.Bölüm

Kanal 7 ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen Elif’te bu bölüm Tarık Hümeyra ile arasını düzeltip ondan para almayı planlar. Fakat hiç ummadığı bir olay yüzünden gerilen çiftin arası daha çok açılır.

Kerem Reyhan’ın üniversite sınavlarına hazırlandığını öğrenir. Ona yardım etmek için eksik test kitaplarını bulup Elif aracılığıyla Reyhan’a ulaştırır. Fakat kitapları gören Reyhan’ın tepkisi hiç Kerem’in umduğu gibi olmaz. Tarık yasa dışı işleri için paraya ihtiyaç duyar. Parayı Hümeyra’dan alabileceğini düşünen Tarık, karısına karşı rol yapar. Hümeyra her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada işler yine tersine döner. Birce ise kendini kanıtlamak için Yunus’un peşinde koşuşturmaya devam etmektedir. İhtiyaç duyduğu yardım, hiç ummadığı bir yerden gelir. Fakat işler yine de Birce’nin istediği gibi gitmez.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR