Diziler - Elif 19.10.2017 20:14

Elif 584.Bölüm

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük ilgiyle izlenen Elif’te bu bölüm Tarık, Elif’i göndermek için Hümeyra’nın çocuk sahibi olamamasını kullanır. Peki Tarık amacına ulaşabilecek mi?

Vildan Elif’le fazla yakınlaştığını düşündüğü Reyhan’dan kurtulmanın yolunu ararken istediği fırsatı yakalar. Evde okutulacak mevlit için hazırlıklar başlar. Reyhan’ın mevlüt için lokma dökeceğini öğrenen Vildan ise bu fırsatı değerlendirmek için kolları sıvar. Öte yandan Birce, Yunus’un kendisine verdiği her işi canla başla yetiştirmeye çalışmaktadır. Fakat Yunus her defasında ona daha sert davranır. Birce yine de gücünü toplayıp savaşmaya devam eder. Tarık, ise Elif’i evden kovmak için Macide ve Hümeyra’yı ikna etmeye çalışır. Hümeyra’nın çocuk sahibi olamamasını kullanan Tarık, Elif’i evden gönderebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR