Diziler - Elif 16.10.2017 19:30

Elif 581.Bölüm

Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif’te bu bölüm Kerem ile Parla’nın konuşmalarının bir kısmına şahit olan Reyhan, Kerem’e oldukça kırgındır. Bu durumdan habersiz olan Kerem, Reyhan’ın tavırlarına bir anlam veremez. Haktanır Ailesi’nden gizlice çevirdiği yasadışı işleri için Hümeyra’dan para koparmaya çalışan Tarık’ın iyi tavırları ise Hümeyra’nın boş hayallere kapılmasına neden olur.

Tarık’ın her fırsatta işlerini bahane ederek eve geç gelmesi Macide’yi düşündürmektedir. Tarık ise herkesten gizli yürüttüğü yasadışı işleri için gerekli olan parayı bulmaya çalışır. Tarık, bu parayı verebilecek tek kişinin Hümeyra olduğunu düşüdür. Tarık’ın Hümeyra’ya karşı gösterdiği ilgi ve alaka ise Hümeyra’nın mutlu bir aile hayali kurmasına neden olur. Jülide’nin evli olduğunu düşünen Şafak, onunla arasına mesafe koymaya karar verir. Yunus’un kendisine sert çıkmasına üzülüp stajı bırakan Birce, ani bir kararla işe dönme kararı alarak işyerindekileri oldukça şaşırtır. Jülide, Şafak’ın ayarladığı iş görüşmesine giderken oğlu Emirhan’ı evde bırakır. Fakat Emirhan’ın başına hiç ummadık bir kaza gelir. Arabasını Vildan ve Elif’in üzerine süren Tarık, onlara zarar verebilecek mi? Macide hanımın yardımcısı Mustafa, uzun süredir aradığı küçük kızın, konakta yaşayan Elif olduğunu öğrenecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR